۳ نکته درباره‌ی مناظره‌ی اول

◀️سروصدای کمی بیش از اندازه‌ی «نامزد پوششی»، در وهله‌ی اول، به ضرر حسن روحانی تمام شد و آن‌قدر رئیس فعلی قوه‌ی مجریه را به حاشیه برد که همین اول بسم‌اللهی، شماری از متنفذین جریان اصلاحات مثل ابطحی، از روحانی تقاضای کناره‌گیری به نفع جهانگیری کرده‌اند!

گمانم این موج، در روزهای آتی، اوج بیشتری هم بگیرد! و این اما بازی ملس و در عین حال ناخواسته‌ی اسحاق جهانگیری است در زمین منادیان تغییر حسن روحانی! دست لرزان «کذاب سرخه‌ای» در تمام مناظره، نشانه‌ای معنی‌دار بود از کارنامه‌ی لرزان دولتی که البته معاون اولش همین اسحاق‌خان جهانگیری است! صرف زمزمه از درون جناح مقابل برای کناره‌گیری حسن روحانی، پدیده‌ی مبارکی است!
◀️به نظر می‌رسد زبان قالیباف باز شده! این مهم را باید به فال نیک گرفت! قدر مسلم، آنکه تا اینجای کار، توانست خودش را آلترناتیو وضع موجود نشان دهد، نیز کذاب بودن حسن روحانی را با سند و مدرک، به توده‌ی ملت نشان دهد، کسی نبود جز قالیباف! قالیباف اما در روزهای آینده و بخصوص در ۲ مناظره‌ی بعد، کار سخت‌تری در پیش دارد! او باید بت تفرعن حسن روحانی را کاملا درهم بشکند! قالیباف باید بداند که وظیفه‌ی او حمله‌ است، نه دفاع! آشکار است که ۴ سال قبل، روحانی رئیس‌جمهور بوده، نه او! و اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور بوده، نه او!
◀️ و اما سخنی با جناب آقای رئیسی عزیز! والله لازم است کمی صریح‌تر و کمی جدی‌تر و کمی محکم‌تر، دولت فعلی را نقد کنید! مع‌الأسف، نسبتی میان نوع حضور شما در انتخابات با نوع حضور شما در مناظره دیده نمی‌شود! تحقق وعده‌های شما، یک کلام، گارد تهاجمی بیشتری می‌خواهد!
⏪ در نهایت، دعایی بکنیم! خدایا! آنچه خیر و صلاح این ملت است، بر ما مقدر کن... آمین!

حسین قدیانی

پایان خبر

این خبر را به اشتراک بگذارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to Twitter
  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

آخرین اخبار

تبلیغات

kosar