تحریم سپاه ریسکی بزرگ برای پایگاه‌های آمریکا

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح قدرت موشکی ایران را دفاعی و غیر قابل مذاکره و معامله دانست و گفت: هم‌ردیف شمردن سپاه با گروه‌های تروریستی و اعمال تحریم‌های مشابه، ریسک بزرگی برای آمریکایی‌ها، پایگاه‌ها و نیروهای آنها در منطقه است.

آبروریزی تبلیغاتی دولت در خصوص «احیای دریاچه ارومیه و مهار ریزگردها»/ اعتبارات سال ۹۵ پرداخت نشد! + سند

مصوبه اخیر دولت در خصوص بودجه مقابله باخسارت های ناشی از حوادث غیر متقربه، حکایت از پرداخت نشدن اعتبارات احیای دریاچه ارومیه و مقابله با ریزگردها در سال ۹۵دارد.

دستگاه‌ها هر چه می‌توانند تلاش‌ها را افزایش دهند/ این حادثه‌ دلخراش اینجانب را داغدار و مصیبت‌زده کرد

رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی جان‌باختن جمعی از کارگران زحمتکش در حادثه دلخراش معدن گلستان را تسلیت گفتند.

مداخله رییس مجلس به نفع رییس جمهور

کمپین انتخاب دوباره حسن روحانی جان تازه ای گرفت، وقتی که رییس مجلس بانفوذ ایران وعده های داده شده از سوی رقبای اصول گرای روحانی را غیرعملی دانست.

اراده دولت فعلی بیشتر معطوف به هزینه‌های جاری خود و نجومی‌بگیران است تا کارهای عمرانی.

کیهان درباره اظهارات جهانگیری گزارش داده است:‌ گزارش‌های رسمی اقتصادی نشان می‌دهد نحوه هزینه‌کرد درآمدهای کشور در دولت‌های نهم و دهم بیشتر از دولت فعلی رویکرد عمرانی داشته و انگار اراده دولت فعلی بیشتر معطوف به هزینه‌های جاری خود و نجومی‌بگیران است تا کارهای عمرانی.

100میلیون بشکه نفت کجا است؟

«جوان» از تلاش مخفیانه وزارت نفت برای سرپوش‌گذاشتن بر یک شکست بزرگ خبر داده است:‌ افزایش سریع ظرفیت تولید نفت یکی از دستاوردهایی است که دولت یازدهم آن را برجسته کرده است، در حالی که در این برجسته‌سازی، مباحث فنی فراموش شده و اینگونه القا می‌شود که دولت یازدهم در عرض شش ماه توانسته است تولید نفت را 1.5 برابر کند.

چرا باید نامزدی که پول و منصب و ابزار فشاردر اختیاردارد بتواند دو ساعت قبل از شروع مناظره، موضوع مناظره را تغییر دهد؟

ریاست محترم سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران! مستحضرید که بزرگترین سرمایه یک رسانه، اعتماد مردم به عدالت و انصاف آن رسانه است.

۳ نکته درباره‌ی مناظره‌ی اول

◀️سروصدای کمی بیش از اندازه‌ی «نامزد پوششی»، در وهله‌ی اول، به ضرر حسن روحانی تمام شد و آن‌قدر رئیس فعلی قوه‌ی مجریه را به حاشیه برد که همین اول بسم‌اللهی، شماری از متنفذین جریان اصلاحات مثل ابطحی، از روحانی تقاضای کناره‌گیری به نفع جهانگیری کرده‌اند!

آقاي جهانگيري ! در دانشگاههاي معتبري كه مديراني نمك نشناس را تربيت كنند كه خود را ازمردم طلبكار و شايسته دريافت حقوق هاي نجومي بدانند را بايد گل گرفت!

اسحاق جهانگيري ضربه گير روحاني و يار غار صفدر حسيني در مناظره ديشب پايش را از گليمش دراز تر كرد و به بهانه مخالفت با قاليباف مثل رئيسش كه در چهار سال قبل با به كار بردن واژه "سرهنگ" و "حمله گاز انبري" خود را حقوقدان جا زد و به مقدس ترين آرمانهاي ملت توهين كرد، مدعي شد كه در بهترين دانشگاهها درس خوانده و با روحيه نظامي نمي شود تهران را اداره كرد! وي در مناظره ديشب گفته است:

توصیه جالب به جهانگیری بعد از مناظرات/ روحانی بزرگترین بازنده بود

انتقادات طوفانی و صریح قالیباف از روحانی و دستیارش جهانگیری و سخنان جهانگیری علیه قالیباف با واکنش های زیادی در فضای مجازی روبرو شده است.

برجامی که نتوانست خودش را از تجاوز حفظ کند؛ چگونه سایه جنگ را برداشت؟

برجامی که همواره به روح و جسمش تجاوز شده است، چگونه سایه جنگ را از روی سر مردم ایران برداشته است؛ برجام اگر قدرت و توانی داشت، خود را از تجاوزهای پیاپی حفظ می کرد.

هرچه سریع‌تر این فرد خبیث و جنایتکار محاکمه و مجازات شود

آیت‌الله مکارم‌شیرازی مرجع عالیقدر شیعه در بیانیه‌ای اهانت مجری افتتاحیه ستاد انتخاباتی حسن روحانی در ایلام را به شدت محکوم و اعلام کرد باید هر چه سریع‌تر مرتکب این اهانت محاکمه و مجازات شود.

آخرین اخبار

تبلیغات

kosar