مدیران سیما بخاطر دعوت از سگ بازها عذرخواهی کنند

بعد از انتشار کلیپ سخنان این خانم کارشناس مسائل خانواده در برنامه #بانوان_بدانند از شبکه یزد، موجی از حملات جریان ضد خانواده بویژه از سوی فمنیست های به ظاهر مذهبی و غیرمذهبی در شبکه های مجازی، سبب شد تا صدا و سیمای بی هویت ما بابت انتشار سخنان این کارشناس عذرخواهی کند!

 

سئوال این است که مگر این کارشناس مسائل خانواده در سیمای یزد چه گفته بود که عذرخواهی در شبکه سراسری را الزامی می کرد! تمام کلام کارشناس محترم خطاب به زنان جامعه ای که بر اساس فرهنگ فمنیستی، روز به روز مرد ستیزتر می شوند، این بود که اگر می خواهید قلب همسرانتان را نرم، خستگی را از بدن آنها بیرون و تمام وجود مردان را متوجه خودتان کنید و به تحکیم بنیاد خانواده بپردازید، روز جمعه که همسرتان از خستگی در خواب است چند برگ گل را در تشت آبی بریزید و پاهای همسرتان را در آب نوازش بدهید و با انجام این کار، تاثیر این رفتار را در عملگرد همسرت نسبت به خودت و خانواده ات ببینی...

واقعا کجای این دستورالعمل عاطفی و خانواده محور، بر خلاف دین، فرهنگ بومی و قواعد عاطفی ملت ماست که صدا و سیما بخاطر قر و فر چند شبکه مجازی، دستپاچه شده و از انتشار آن عذرخواهی می کند؟! آیا جز این است که عامل بخش عمده ای از طلاق های عاطفی و روابط سرد حاکم بین خانواده های جامعه امروز ما محصول به فراموشی سپردن همین رفتارهای کوچک عاطفی در خانواده است! کدام خانمی یک روز جمعه چنین رفتاری را با همسر خود داشته و در طول هفته تا جمعه بعد، هر روز نتیجه متقابل آن را در رفتار شوهرش نسبت به خود و فرزندانش ندیده؟

حداقل این است که این هم نظر یک کارشناس در کنار کارشناسان دیگر است که اتفاقا نظرات تعداد قابل توجهی از آن کارشناسان دیگر یا با فرهنگ دینی ما نمی سازد یا برگرفته از فرهنگ غربی است و اتفاقا اگر بنای بر عذرخواهی باشد، انتشار آن نظرات مستحق تر به عذرخواهی مدیران سیماست.

باید تاسف خورد برای مدیران صدا و سیما که تا این اندازه در برابر شبکه های ضد خانواده و گروه های فشار فمنیستی، منفعل و واداده است و باید از این خانم کارشناس عذرخواهی کرد، آن هم در روزگاری که مدیران جاهل صداوسیما بخاطر انتشار سخنان عاطفی وخانواده محور او عذرخواهی می کنند اما بخاطر دعوت از هنرپیشه مبتذل دوره طاغوت (ملک مطیعی) و همچنین دعوت از سلبریتی های سگ باز آن هم در پر بیننده ترین ساعت سیما که اکثریت آنها چندین بار طلاق گرفته اند، اساسا فرزند در شناسنامه آنها معنا ندارد، مرد یا زن در نگاهشان یک کالای ابزاری و نمایشی است، عذرخواهی نمی کند.

خانم کارشناس! من بابت عذرخواهی نابجای مدیران سیما از شما عذرخواهم.

کانال رسایی

پایان خبر

این خبر را به اشتراک بگذارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to Twitter
  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

آخرین اخبار

تبلیغات

kosar